Суд Києва зняв арешт з майна януковича-молодшого
- Подробиці
- Опубліковано 25.05.2015 19:31
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2335
Щоб уникнути розблокування ресурсів, в той же день Держфінмоніторинг, враховуючи нові обставини, прийняв рішення повторно зупинити видаткові фінансові операції в цінних паперах з відкритого у банку рахунку.
Майно януковича може бути остаточно розблоковано у випадку, якщо до 28 травня 2015 року Генеральна прокуратура повторно не звернеться до суду про накладення арешту, повідомляють podrobnosti.ua.
Нагадаємо, арешт на майно Олександра януковича, у тому числі на цінні папери, які були на обліку у «Всеукраїнському банку розвитку», був накладений постановою Печерського районного суду Києва від 1 квітня 2014 року.
Станом на 1 квітня 2014 року, сукупний залишок коштів на рахунку в цінних паперах становив 1 мільярд 67 мільйонів гривень - саме стільки становить загальна номінальна вартість цінних паперів.
«Всеукраїнський банк розвитку» був стовідсотковою власністю старшого сина екс-президента Віктора януковича Олександра, а головою правління банку до середини 2014 року працювала Валентина Арбузова - мати екс-першого віце-прем'єра Сергія Арбузова.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.01.2026 11:12
Збито та подавлено 87 ворожих БпЛА25.01.2026 11:06
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у запасі Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 січня


Коментарі