Суддю, який безпідставно притягнув до відповідальності активіста Автомайдану, судитимуть

prok kiev new

 
Слідчим управлінням прокуратури міста Києва завершено досудове розслідування стосовно судді Києво-Святошинського районного суду Київської області за фактом постановлення завідомо неправосудного рішення відносно учасника «Автомайдану».


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Так, у січні 2014 року вказаний суддя під час розгляду адміністративної справи стосовно активіста «Автомайдану» за відсутності належних доказів, свідків і понятих виніс завідомо неправосудну постанову про визнання його винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122-2 КУпАП.

Внаслідок таких дій активіста було безпідставно притягнуто до адмінвідповідальності та позбавлено права керувати транспортними засобами строком на 6 місяців.

Дії судді кваліфіковано за ч. 2 ст. 375 КК України (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення). Святошинським райсудом м. Києва обвинувальний акт стосовно нього призначено до розгляду по суті.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.