У Києві жінка через сварку з охоронцями магазину «замінувала» торгівельні приміщення
- Подробиці
- Опубліковано 25.12.2015 10:51
-
Автор: Конфлікти і закони
- Переглядів: 1849

Досудовим розслідуванням встановлено, що 19 жовтня 2015 року у приміщенні магазину на Оболонському проспекті між підозрюваною та охоронцями закладу виник словесний конфлікт.
Вирішивши помститися, киянка вийшла з магазину та з власного телефону повідомила на спецлінію «102» неправдиву інформацію про закладання двох вибухових пристроїв в цих торгівельних приміщеннях.
На виклик щодо замінування прибули працівники поліції, відділу вибухотехнічної і пожежної експертизи НДЕКЦ, кінологи та інші правоохоронці. З торгівельного закладу евакуювали близько 300 відвідувачів, а його роботу припинили майже на 2 години.
У подальшому працівниками поліції жінка-«мінер» була затримана.
За скоєне їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до шести років.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.01.2026 11:12
Збито та подавлено 87 ворожих БпЛА25.01.2026 11:06
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у запасі Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 січня


Коментарі