Шахраю, який за 30 тисяч доларів США обіцяв судді допомогти в назначенні на посаду безстроково, оголошено про підозру

suddia prisyaga

 
Сьогодні працівниками прокуратури Київської області повідомлено про підозру 51-річному чоловікові у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство) КК України. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.


Нагадаємо, вчора, під час спільної спецоперації працівників прокуратури Київської області та співробітників СБУ, біля Адміністрації Президента України затримано чоловіка, який за 30 тисяч доларів США обіцяв посприяти одному з суддів столиці отримати позитивну рекомендацію ВККСУ та позитивне рішення Верховної Ради України щодо обрання його на посаду судді безстроково.

Після отримання вказаних коштів правопорушника затримано правоохоронними органами.

Найближчим часом підозрюваному обиратиметься запобіжний захід, прокуратура наполягатиме на триманні під вартою.

Досудове розслідування триває.

Довідково: санкція інкримінованої статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 12 років з конфіскацією майна.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.