Начальника відділення Фонду державного майна України на Івано-Франківщині затримано на хабарі
- Подробиці
- Опубліковано 05.10.2016 16:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1187
У вівторок, 04 жовтня 2016 року, військовою прокуратурою Західного регіону України спільно з прокуратурою Івано-Франківської області, за оперативної підтримки відділу «К» Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області, в рамках кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, задокументовано факт вимагання начальником регіонального відділення Фонду державного майна України в Івано-Франківській області неправомірної вигоди у розмірі 150 тис доларів США.
Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».
Вказану суму він вимагав за сприяння у зменшенні оціночної вартості приміщень ДП «Коломийська паперова фабрика» до 5 млн грн під час їх приватизації, а саме приміщення Фабрики вартістю понад 13 млн грн на 8 млн грн.
Під час одержання частини неправомірної вигоди у розмірі 20 тис доларів США через посередника, вказану особу затримано у порядку ст. 208 КПК України.
На даний час проводяться невідкладні слідчі дії для встановлення всіх обставин кримінального правопорушення. Досудове розслідування триває.
Фото прес-служби ГПУ
Також з цієї категорії...

Надежда Савченко в главе ЛНР...
29 окт. 2014 г.

ГПУ тепер шиє Саакашвілі розстріл...
15 дек. 2017 г.

У Хмельницькому оперативники викрили наркопритон
1 дек. 2018 г.
Набираючі популярність...

Європарламент закликав владу Януковича звільнити...
24 мая 2012 г.

Теплий прийом у Варшаві: діаспора...
8 июн. 2012 г.

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.
Останні новини
30.06.2025 12:52
Знешкоджено 74 ворожих БпЛА30.06.2025 12:44
1070 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі