​Прокуратура повторно арештувала бізнес-центр «Гулівер»

За клопотанням столичної прокуратури в рамках провадження за фактом розкрадання коштів приватного акціонерного товариства «Банк Михайлівський» та доведення його до неплатоспроможності судом накладено арешт на торговельно-офісний комплекс, що розташований на площі Спортивній у м. Києві.


«Накласти заборону відчуження нерухомого майна - торговельно-офісного комплексу загальною площею 151 805 кв м, що розташований за адресою пл. Спортивна, 1 а», - зазначено в ухвалі, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Наразі відповідні відомості внесено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Нагадаємо, прокуратурою міста Києва за фактом розкрадання коштів ПАТ «Банк Михайлівський» та доведення його до неплатоспроможності повідомлено про підозру двом колишнім керівникам вказаного банку у скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ст. 218-1 (доведення банку до неплатоспроможності) Кримінального кодексу України.

Фото «Конфлікти і закони»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.