​Британський Верховний суд закінчив чотириденні слухання у справі «боргу януковича»

Британський Верховний суд у четвер закінчив чотириденні слухання у справі російської позики Україні на три мільярди доларів, що отримала назву справи про «борг януковича». За результатами слухань, які відбувалися з 9 до 12 грудня, рішення очікують у першій половині 2020 року, повідомляє «Голос Америки».


Верховний суд розглядав доводи російської сторони, представленої фінансовою компанією The Law Debenture Trust Corporation plc, яка доводила, що Україна не має законних аргументів проти повернення позичених грошей.

У березні 2017 року лондонський Високий суд погодився з російською позицією і постановив, що судовий процес не потрібний і що Україна повинна віддати заборговане.

Але апеляційний суд у вересні 2018 року взяв до уваги українську позицію і постановив, що українці повинні мати право розгляду суперечки на судовому процесі.

Верховний суд має сказати у цій суперечці останнє слово, яке визначить, чи буде щодо «боргу януковича» повноцінний процес, або Україну зобов’яжуть віддати гроші без можливості довести свою позицію.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.