Юлія Тимошенко:Європа розчарована розвитком України за президентства віктора януковича
- Подробиці
- Опубліковано 01.02.2014 18:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 10719
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що лише санкції демократичних країн до режиму януковича можуть запобігти ескалації кризи в Україні та новим людським жертвам. Про це повідомляє персональний сайт Юлії Тимошенко, передають «Конфлікти і закони».
«Санкції абсолютно необхідні, оскільки зараз починається відлік кожної години, коли ще можна запобігти втраті людських життів у тій боротьбі, яку цей режим почне, щоб залишитися при владі», - сказала Юлія Тимошенко у інтерв'ю італійській газеті Corriere della Sera.
На її думку, Європа розчарована розвитком України за президентства віктора януковича. «Всі ці чотири роки ми просили Європейський Союз і західні країни не ставитися до януковича як до легітимного, проєвропейського політика. І тільки зараз європейські лідери нарешті зрозуміли, що він брутально зневажає демократичні цінності», - вважає вона.
«Західні країни вперше обговорюють можливість застосування санкцій. Такі санкції мали б завдати удару по фінансовій підтримці диктаторського режиму і тих політиків, які несуть відповідальність за насильницькі дії проти українців. Без санкцій неможливо починати справжні перемовини, оскільки ця влада вже продемонструвала свою здатність ігнорувати політичний дипломатичний тиск з-за кордону», - підкреслила Юлія Тимошенко.
Також з цієї категорії...

Напруга між Трампом та розвідкою...
1 февр. 2018 г.

Трамп поговорив з путіним на...
2 дек. 2018 г.

Розслідувачі довели, що Манафорт з...
29 мар. 2019 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

У ЄС стурбовані обмеженням незалежності...
23 июл. 2025 г.

США вийдуть із ЮНЕСКО, бо...
23 июл. 2025 г.
Останні новини
23.07.2025 12:41
Голосування як індикатор ідеологічного банкрутства23.07.2025 12:19
Зеленський - чорт: Україна вибухнула протестами23.07.2025 11:16
970 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 23 липня обговорили наступні теми:
Коментарі