За організацію замовного вбивства судитимуть депутата та бізнесмена
- Подробиці
- Опубліковано 18.09.2014 11:04
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7442
Прокуратура міста Києва скерувала до суду матеріали кримінального провадження стосовно двох чоловіків, яких звинувачують в організації замаху на життя одного з керівників промислового підприємства у м. Запоріжжя. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
Замовником злочину виявився генеральний директор цієї ж компанії, який у такий спосіб вирішив позбутися компаньйона, щоб самостійно розпоряджатися фінансовими ресурсами підприємства. Безпосередньо організацію вбивства та пошук виконавця він доручив знайомому (депутату однієї з селищних рад Київської області), надавши йому усю необхідну інформацію про потенційну жертву.
Життя свого партнера замовник оцінив у 20 тис. доларів США.
Згідно розробленого плану, в одному зі столичних ресторанів виконавець мав непомітно додати в їжу потерпілого отруйну речовину, яка викликає несумісний з життям розлад функціонування серцево-судинної системи, що буде схоже на природню смерть.
Тільки завдяки спільним зусиллям працівників столичної прокуратури, ГУ МВС України в м. Києві та СБУ вдалося запобігти скоєнню цього злочину.
Наразі організатора та замовника судитимуть за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.3 ст.27, п.п.6,11, 12 ч.2 ст.115 (готування до умисного вбивства, вчинене організованою групою) Кримінального кодексу України.
За рішенням суду обидва чоловіки перебувають під вартою.
Нагадаємо, Кримінальний кодекс України за скоєння такого злочину передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.
Також з цієї категорії...

«Говорити потрібно не лише про...
23 нояб. 2015 г.

Прокуратура вимагає повернути з незаконного...
20 февр. 2016 г.

Поліція затримала злодіїв, на рахунку...
15 июл. 2017 г.
Набираючі популярність...

Микола Томенко: Влада не може...
23 нояб. 2012 г.

Обухівський ТЦК підіграє аферистам, бо...
24 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
8 июл. 2025 г.
Останні новини
08.07.2025 10:23
Знешкоджено 34 ворожих БпЛА08.07.2025 10:16
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі07.07.2025 09:06
1100 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.07.2025 18:58
Фронт майже не рухається, і це добре06.07.2025 10:33
Знешкоджено 117 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 6 липня обговорили такі теми:
Коментарі