Раніше судимий чоловік проведе за гратами більше 3 років за зберігання макової соломки

mak solom

 
Прокуратура Київської області в Апеляційному суді довела обґрунтованість вироку суду першої інстанції стосовно чоловіка, який зберігав для власного вживання небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – макову соломку. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.


У ході досудового розслідування встановлено, що 27-річний чоловік зберігав у лісопосадці макову соломку. Під час проведення спецоперації, правоохоронці вилучили у сховищі 401 головку маку.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 2 ст. 309 КК України (незаконне придбання, зберігання наркотичного засобу без мети збуту, вчинене повторно).

Вироком Обухівського районного суду Київської області чоловіка засуджено до 3 років 4 місяців позбавлення волі.

Вважаючи призначене покарання занадто суворим, злочинець подав апеляційну скаргу.

Апеляційний суд погодився з позицією прокуратури Київської області щодо залишення вироку суду першої інстанції без змін та відсутності підстав для пом’якшення покарання.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.