​Прокуратура оскаржила судові рішення про незаконну передачу у приватну власність будинку Сагайдачного

Встановлено, що на підставі рішення Київської міської ради, яке визнано судом недійсним, укладено інвестиційний договір, відповідно до умов якого пам’ятник архітектури національного значення - будинок по вул. П. Сагайдачного, 20/2 літ. А в м. Києві передано у власність приватному підприємству. Зазначений договір не відповідає вимогам закону, оскільки вказаний об’єкт нерухомості відчужено без проведення приватизаційної процедури та без відповідного погодження органу охорони культурної спадщини.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

З огляду на вказані порушення прокуратура м. Києва звернулась з позовом про розірвання укладеного із суб’єктом підприємницької діяльності договору. Водночас судами відмовлено у задоволенні позову прокурора. Послідовно відстоюючи свою позицію, прокуратура оскаржила судові рішення у касаційному порядку.

Погодившись із Генеральною прокуратурою України, 11.10.2016 Вищий господарський суду України задовольнив касаційну скаргу прокурора, скасував незаконні судові рішення, а справу передав на розгляд до суду першої інстанції для повторної перевірки доводів позову.

Фото google.com.ua/maps



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.