​Прокуратура міста Києва відстоює в суді повернення державі будівлі «Гостинного двору»

Прокуратурою міста Києва оскаржено в апеляційному порядку рішення Господарського суду м. Києва, який відмовив регіональному відділенню Фонду держмайна по м. Києву у задоволенні позову про розірвання договору оренди будівлі «Гостинного двору» на Контрактовій площі, яка є пам’яткою архітектури місцевого значення.


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України з посиланням на прокуратуру Києва.

Підставою для пред’явлення позову стало невиконання орендарем своїх зобов’язань зі збереження пам'ятки та утримання її в належному стані, чим створено загрозу її руйнації.

Рішенням Господарського суду м. Києва у задоволенні позову РВ ФДМУ по м. Києву відмовлено.

З метою захисту інтересів держави прокуратурою міста Києва за власною ініціативою здійснено вступ у розгляд цієї справи та внесено апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції.

Розгляд скарги відбудеться 28 листопада 2016 у Київському апеляційному господарському суді.

Фото ua.112.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.