​У Миколаєві затримали керівника апарату суду на хабарі у розмірі 1 тисяча доларів США

Працівниками прокуратури Миколаївської області спільно зі слідчими Слідчого управління Головного управління Нацполіції в області та працівниками Управління захисту економіки в Миколаївській області 19 травня 2018 року задокументовано факт одержання неправомірної вигоди керівником апарату Центрального районного суду м. Миколаєва у розмірі 1 тисяча доларів США.


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Встановлено, що працівник суду вимагав зазначену суму від місцевої мешканки за позитивне вирішення на її користь позову про надання дозволу на виїзд дитини за кордон.

Його затримано під час передачі обумовленої суми у порядку ст. 208 КПК України.

20 травня 2018 року керівнику апарату суду повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом). Вирішується питання про обрання стосовно нього запобіжного заходу.

Розслідування триває, проводяться першочергові слідчі дії.

Фото прес-служби прокуратури Миколаївської області



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.