Фінансист терористів отримав п'ять років

femida lutsenko

 
Київський районний суд Харкова визнав винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-5 КК України (фінансування тероризму), харків’янина та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на п’ять років. Про це повідомляє прес-центр СБ України, передають «Конфлікти і закони».


Нагадаємо, що у квітні Служба безпеки України припинила протиправну діяльність зловмисника, який фінансував терористів т.зв. «ЛНР». Злочинець купував телефонні картки та скретч-карти поповнення рахунків мобільного зв’язку, які потім передавав бойовикам т.зв. «ЛНР».

Крім цього, він незаконно оформляв у територіальних органах соцзахисту населення Харківщини документи, що давали можливість терористам знімати у банкоматах нараховані соціальні виплати та відвозити готівку до підконтрольних бойовикам районів Луганської області.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.