Шулєри в мантіях (хроніка справи Краснова)

suddivske shulerstvo

 
Без сумніву, Станіслав Краснов став жертвою «суддівського свавілля».


Судове засідання, що почалося 21 квітня та закінчилося 26 квітня 2016 року, не на користь Станіслава. Натомість алгоритм дій суддів «як дві краплі» схожий на дії 18-21 березня поточного року, коли судді Слободянюк, Бугель під «волання» Малиновської так саме «в ручному» режимі в порушення ст.35 КПКУ (автоматизований розподіл справ) винесли рішення про взяття під варту Станіслава Краснова.

У квітні, як і в березні, «свавілля» почалося з феєричного самовідводу Валентини Малиновської, яка забула залучити для цього безоплатного адвоката або повідомити захисників, участь яких є обов’язковою в силу ст.52 КПКУ. Тепер можна стверджувати, що дії Малиновської є сплановані для того, щоб «затягнути» розгляд справи Краснова у вихідні дні, коли за справу беруться «чергові» шулєри в мантіях. Минулого разу це була пара : Слободянюк-Бугель, цього разу Циктіч - Малиновська.

Розгляд клопотання, як і минулого разу, відбувався в суботу без належного повідомлення захисників Станіслава Краснова, з використанням «державного» адвоката за призначенням. Правда, цього разу ним виявився невіглас , який 150 аркушів тексту клопотання вивчив за п’ять хвилин!!!, тож Краснов від нього обґрунтовано відмовився та був змушений заявити відвід судді Циктич.

З`явлення захисників Мельник, Сівакова та Мельник о 18.00 в судовому засіданні в суботу стало неочіковано для чергового судді, який був покликаний Циктичем розглянути заяву про його (Циктича) відвід.

Цим черговим шулером виявилися та сама Малиновська, яку напередодні в п’ятницю 22 квітня 2016 відвела від участі у справі Краснова суддя Мєлєшак!!!!

Так само, як Циктич, призначений в неавтоматизованому порядку (порушення ст.35 КПКУ), Малиновська залишила обґрунтовану п.5 ст.75 КПКУ заяву про її відвід без розгляду, чим остаточно розвіяла сумніви, що судді Циктич та Малиновська помилково ! порушують процесуальний закон, що врегульовує автоматизований неупереджений розподіл судових справ між суддями і що порушення такого порядку є підставою для відводу (самовідводу) судді. Стало зрозуміло, що метою шулерів в мантіях є винесення замовного завідомого неправосудного судового рішення.

Подальші події не має сенсу описувати, оскільки це була нерівна боротьба «закону з беззаконням», «світла та пітьми», наслідком якої стало ув’язнення шулером Циктичем Станіслава Краснова до 24 червня 2016 року.

P.S. Збіги?

Судді Мєлєшак та Циктич є недолюстрованими адептами режиму януковича, а Олена Мєлєшак в березні 2014 року тікала до окупованого Криму і тепер вона судить кримських активістів.

Дії суддів Шевченківського суду у справі Краснова дуже схожі на дії суддів Печерського райсуду у справі Ігора Мосійчука та Дніпровського у справі Геннадія Корбана.

Андрій Мамалига, блог lb.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Заява спікера Джонсона нарешті підкріплена його рішучістю винести на голосування 60 мільярдів доларів допомоги від США Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.