​Апелляционный суд оставил Мартыненко на поруках

Апелляционный суд Киева отклонил жалобу Специализированной антикоррупционной прокуратуры и оставил без изменений решение Соломенского райсуда, которым бывшего народного депутата Николая Мартыненко взяли на поруки народные депутаты и министры. Об этом сообщает «Главком».


«Жалобу прокуроров САП оставить без удовлетворения. Решение Соломенского суда оставить в силе», - огласил решение председательствующий судья.

По мнению прокуроров САП, мера пресечения для Мартыненко очень мягкая. Также прокуроры считают, что Мартыненко может использовать социальные сети и СМИ, чтобы влиять на общественное мнение, и обвинили защитников в неподобающем поведении.

Как известно, САП просила назначить Мартыненко альтернативную меру пресечения в виде залога в размере 300 млн грн. В свою очередь, адвокаты уверяют в том, что Мартыненко не собирается выезжать за пределы Украины и риски надуманные.

Николай Мартыненко. Фото Радио Свобода



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.