Підозрюваного у вбивстві мотоцикліста на Харьківському шосе заарештовано без права на заставу
- Подробиці
- Опубліковано 27.05.2017 22:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1990
Дарницький райсуд столиці задовольнив клопотання Київської місцевої прокуратури N2 та обрав підозрюваному у вбивстві мотоцикліста на Харківському шосе безальтернативний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб. Про це на сторінці Фейсбук повідомляє прес-служба прокуратури Києва.
Прес-служба нагадує, що у п'ятницю, 26.05.2017, зловмисник сам прийшов до поліції. Йому оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України. Наразі триває досудове розслідування, у ході якого будуть встановлені всі обставини скоєного злочину.
Як ми вже повідомляли, у четвер, 25 травня, близько 21:30 правоохоронці отримали повідомлення про стрілянину на Харківському шосе. На виклик відразу прибула слідчо-оперативна група. Попередньо встановлено: потерпілий їхав мотоциклом і під час руху зловмисник кілька разів вистрілив у його сторону з автомобіля. Чоловік отримав поранення, проїхав кілька метрів і впав. На місце викликали лікарів, однак потерпілий помер від отриманих поранень.
Фото прес-служби прокуратури Києва
Також з цієї категорії...

ВАСУ освятив крадіжки результатів виборів...
12 нояб. 2012 г.

Суд відпустив донецького політв'язня на...
28 окт. 2013 г.

Печерський суд не заарештував екс-міністра...
30 июл. 2015 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Поліція притягнула до адміністративної відповідальності...
18 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.
Останні новини
18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі