​ГПУ повернула музею України унікальну колекцію картин українських художників, що перебувала в Нацбанку

Завдяки активній та наполегливій позиції органів прокуратури у жовтні 2016 року виконано судове рішення за позовом прокуратури міста Києва щодо передачі Національному художньому музею України унікальної колекції образотворчого мистецтва АТ «Градобанк», до якої входять 735 картин відомих сучасних українських художників – Володимира Бовкуна, Юрія Сенченка, Олега Тістола, Леоніда Вартиванова, Олександра Гнилицького, Дмитра Кавсана, Тіберія Сільваши, Анатолія Криволапа, твори художників кінця ХІХ – початку ХХ століття – Євгена Ткаченка, Миколи Пимоненка, Сергія Світославського, що перебувала в Національному банку України.


Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Водночас, не полишаючи спроб повернути унікальну колекцію, відповідач звернувся до суду із заявою про визнання виконавчого документа, виданого на підставі вказаного вище рішення суду, таким, що не підлягає виконанню.

Проте Вищий господарський суд України, погодившись із доводами Генеральної прокуратури України, 13.07.2017 підтвердив законність рішень судів попередніх інстанцій про відмову в задоволенні зазначеної заяви.

Національний художній музей України. Фото zeft.in.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.