​Суд зняв з розгляду справу за позовом Саакашвілі до Президента України

16 листопада Руслану Чорнолуцькому, адвокату Михайла Саакашвілі, повідомили телефонограмою Вищого адмінсуду України, що «судове засідання призначене на 22.11.2017 року на 10:00 знято з розгляду у зв’язку з призначенням (головуючої по справі) судді Шипуліної Т. М. суддею Верховного суду України у Касаційний адміністративний суд згідно Указу Президента України №357/2017 від 10.11.2017 року», повідомляє прес-служба «Руху Нових Сил».


Також ще двоє з п’яти суддів колегії ВАСУ, призначених на розгляд цієї справи, а саме: Юрченко В.П. та Бившева Л.І. - згідно з Указом Президента України від 10 листопада стали суддями Верховного суду України.

«Беручи до уваги ці обставини, 20 листопада я, як адвокат по справі, звернувся з клопотанням до ВАСУ повідомити про результати формування нового складу колегії суду по цій справі та вказати нову дату та час судового засідання за позовом Михайла Саакашвілі до Президента України», — прокоментував новину Руслан Чорнолуцький.

Фото procherk.info



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Сегодня ночью рашисты нанесли комбинированный удар ракетами разных типов и ударными беспилотниками по нашей стране

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.