У Києві Подільський суд визначив покарання серійному крадію
- Подробиці
- Опубліковано 17.12.2017 18:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2135
Зловмисник викрав електроінструменти та техніку із квартири та втік. Правоохоронці провели ряд заходів та затримали крадія. Тепер найближчі три роки правопорушник проведе за ґратами. Подія трапилася у грудні 2016 року. Тоді до поліції звернувся 52-річний місцевий мешканець, який повідомив, що у нього викрали інструменти і техніку, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Правоохоронці, які прибули на виклик, з’ясували: зловмисник заздалегідь заготовленими інструментами пошкодив замок вхідних дверей будинку. Звідти викрав техніку та інструменти.
Оперативники провели ряд заходів та встановили, що до крадіжки причетний 40-річний місцевий мешканець, який раніше притягувався до відповідальності за крадіжки. Вони затримали його та доставили до управління поліції для з’ясування всіх обставин.
Під час допиту крадій зізнався у 23-х крадіжках, які він здійснював на території району.
Під час судового засідання обвинувачений свою вину повністю визнав та розкаявся у скоєнні злочинів.
Вироком Подільського районного суду міста Києва чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, засуджено до трьох років та двох місяців позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Лутковська направила конституційне подання до...
11 мар. 2014 г.

Прокуратура домоглася заборони зведення офісного...
14 сент. 2015 г.

Керівництво телеканалу ТВі не з’являється...
22 окт. 2015 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Поліція притягнула до адміністративної відповідальності...
18 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.
Останні новини
18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі