​На Київщині судитимуть чоловіка, який незаконно зберігав наркотики та боєприпаси

Установлено, що чоловік, всупереч нормам чинного законодавства, незаконно зберігав у своєму будинку наркотичну речовину канабіс масою понад 3 кг, а також боєприпаси, серед яких бойові гвинтівкові патрони, придатні до стрільби та осколкові боєприпаси до гранатомета.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Київської області.

За процесуального керівництва Кагарлицької місцевої прокуратури зловмиснику повідомлено про підозру про вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 309 (незаконне виготовлення, придбання, зберігання та перевезення наркотичних засобів без мети збуту, в особливо великих розмірах) та за ч. 1 ст. 263 (зберігання, придбання бойових припасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) КК України.

На даний час досудове розслідування закінчено, обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 8 років.

Фото rbc.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.