​Суд визначив киянину покарання за крадіжку велосипеда

Зловмисник пошкодив замок вхідних дверей загального коридору, звідки викрав двоколісний транспорт. За скоєне чоловік отримав три роки в’язниці з іспитовим терміном два роки, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Подія трапилася у квітні цього року. До поліції надійшло повідомлення про те, що невідомий викрав із будинку велосипед.

Працівники поліції, які прибули на виклик, з’ясували: зловмисник за допомогою інструментів пошкодив замок дверей у коридорі і викрав транспортний засіб.

Оперативники переглянули відео з камер спостереження та встановили, що до крадіжки причетний 38-річний місцевий мешканець, раніше судимий за хуліганство та незаконне заволодіння транспортним засобом. Правопорушника затримали за місцем мешкання, а викрадене повернули власникові.

Вироком Подільського районного суду міста Києва правопорушника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, засуджено до трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном на два роки.

Фото yourlawyer.in.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.