​Суд не знайшов порушень у діях Нацради щодо розповсюдження у ЗМІ соціальних роликів прокуратури

В Окружному адміністративному суді міста Києва відбулося судове засідання у справі щодо соціальних відеороликів Генеральної прокуратури України. Зокрема, позивач – ГО «Центр протидії корупції», просив суд визнати протиправними дії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо відповідного повідомлення про наявність у чотирьох відеороликах, під умовною назвою «Виконуємо закон. Встановлюємо справедливість» ознак, за якими вони можуть розміщуватись у засобах масової інформації як соціальна реклама.


Після виходу з нарадчої кімнати, суд оголосив рішення – відмовити позивачу у задоволенні позовних вимог. Суд ухвалив відповідне рішення зважаючи на те, що у процесі судового розгляду не було встановлено порушень в діях відповідача, повідомлення заздалегідь недостовірних даних та особистої реклами Юрія Луценка. Проте, суд погодився з наявністю охоронюваного законом інтересу громадської організації для розгляду позову у суді, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.