​Подільський суд виніс покарання псевдомінеру супермаркету

Подія трапилася на початку осені на території Подільського району Києва. До поліції надійшло повідомлення про замінування супермаркету. На виклик негайно прибули профільні служби, які провели ретельний огляд приміщення та прилеглої території, а слідчо-оперативна група району задокументувала подію. У результаті перевірки небезпечних речовин та предметів виявлено не було, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Після проведення комплексу розшукових заходів працівники поліції встановили, звідки надійшов дзвінок та власника мобільного телефону. Правопорушника затримали та доставили до управління поліції. Ним виявився 24-річний киянин, який пояснив, що під час розпивання алкоголю з друзями вирішив пожартувати.

Вироком Подільського районного суду міста Києва за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України, псевдомінера засуджено до трьох років позбавлення волі з іспитовим строком півтора роки.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.