​Підлітку з Павлограда, якого підозрюють у вбивстві чоловіка та його малолітнього сина, продовжили термін тримання під вартою

Колегія суддів Амур-Нижньодніпровського районного суду сьогодні продовжила розгляд справи стосовно резонансного вбивства, яке сталось у березні 2018 року у м. Павлоград і в якому підозрюється учень однієї зі шкіл міста.


Про це повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.

Сьогодні підозрюваному продовжили міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 15 березня 2019 року. Також, на даний момент, суд відмовив у клопотанні захисника підозрюваного щодо проведення судового засідання у закритому режимі.

Нагадаємо, що підліток з Павлограду підозрюється у тому, що вночі 10 березня 2018 року, розбивши скло вікна, проник до сусідського будинку й ножем зарізав 30-річного чоловіка й 4-річну дитину. Також хлопець поранив вагітну дружину вбитого.

Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.