​Суд просять розглянути діяльність депутата Черненка стосовно заборони трансляції фільму «Слуга народу 3»

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов, у якому позивач просить суд визнати протиправною бездіяльність НАЗК щодо перевірки діяльності народного депутата Олександра Черненка на наявність в його діях конфлікту інтересів під час спроби втручання у нинішній виборчий процес.


Про це повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.

Також позивач просить суд зобов’язати НАЗК здійснити відповідну перевірку щодо наявності в діях парламентаря конфлікту інтересів під час намагання вплинути на виборчий процес виборів Президента України в 2019 році.

Зокрема, позивач у своєму адміністративному позові зазначає, що у соцмережі Facebook було опубліковано відео, у якому містилась інформація про те, що Олександр Черненко, використовуючи свій статус народного депутата, здійснює неправомірні дії, спрямовані на заборону трансляції, розповсюдження фільму «Слуга народу 3».

Наразі вирішується питання про відкриття провадження у даній адміністративній справі.

Фото УНІАН



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.