​Обрано Голову Конституційного Суду України

14 травня 2019 року відбулися збори суддів Конституційного Суду України, на яких судді КСУ ухвалили Рішення про недовіру Голові Конституційного Суду України Станіславу Шевчуку та перейшли до спеціального пленарного засідання, повідомляє прес-служба суду.


Конституційний Суд України на спеціальному пленарному засіданні прийняв Постанову про звільнення Станіслава Шевчука з посади судді Конституційного Суду України на підставі пункту 3 частини другої статті 149-1 Конституції України.

Цього ж дня на спеціальному пленарному засіданні Головою Конституційного Суду України обрано Наталю Шапталу. Відповідно до статті 33 Закону України «Про Конституційний Суд України» Голову Суду обирають на спеціальному пленарному засіданні Суду лише на один трирічний строк.

Наталю Шапталу було призначено суддею Конституційного Суду України X з’їздом суддів України у вересні 2010 року. Присягу Наталя Шаптала склала 21 вересня 2010 року. Відповідно до статті 16 Закону України «Про Конституційний Суд України» суддя Конституційного Суду призначається на дев’ять років без права бути призначеним повторно. Дев’ятирічний строк судді Конституційного Суду України Наталі Шаптали спливає у вересні 2019 року.

Наталя Шаптала Фото court.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.