​Суд просять скасувати наказ ДРБ про припинення діяльності Ради громадського контролю при Бюро

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов до Державного бюро розслідувань щодо скасування наказу ДБР про припинення діяльності Ради громадського контролю при Бюро, повідомляє прес-служба суду.


Як зазначається в повідомленні, позивач просить суд визнати протиправним та скасувати наказ Державного бюро розслідувань від 26 квітня 2019 року «Про припинення діяльності Ради громадського контролю при державному бюро розслідувань».

Наразі судом вирішується питання щодо відкриття провадження у даній адміністративній справі.

Раніше до суду надійшов позов до Кабінету Міністрів України, третя особа: Державне бюро розслідувань про визнання протиправною та нечинною постанови Уряду, якою внесені зміни до Положення про Раду громадського контролю при ДБР та викладено у новій редакції сам Порядок формування її складу. Водночас, 12 квітня судом було ухвалено – задовольнити заяву про забезпечення позову, зупинити дію оскаржуваної постанови, а також заборонити Бюро проводити та визначати результати відповідного конкурсу.

Фото УНІАН



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.