Суд просять зобов’язати КМУ розробити законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення
- Подробиці
- Опубліковано 07.08.2019 19:19
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1772

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов про визнання протиправною бездіяльність Кабінету Міністрів України щодо не розроблення та не внесення на розгляд Верховної Ради України проекту закону України про обіг земель сільськогосподарського призначення. На думку позивача, така бездіяльність КМУ порушує положення Конституції України, Закону України №2666-VIII та Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини», повідомляє прес-служба суду.
Серед вимог позову - зобов’язати профільні міністерства та Кабінет Міністрів України розробити проект закону про обіг земель сільськогосподарського призначення та подати його на розгляд Парламенту.
Наразі досліджуються матеріали позову та вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі.
Фото oask.gov.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.05.2026 10:26
Збито та подавлено 269 ворожих БпЛА16.05.2026 09:09
1230 кацапів подохло минулої доби на українськй землі15.05.2026 11:03
Збито та подавлено 1 ракету та 130 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 15 травня


Коментарі