​Верховний Суд закрив провадження у справі Романа Насірова до ДФС України

26 вересня 2019 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду скасував рішення судів першої і апеляційної інстанцій, якими було задоволено позов Романа Насірова до Державної фіскальної служби України про встановлення наявності та відсутності повноважень позивача як суб’єкта владних повноважень, повідомляє «Судова влада України».


Провадження у справі № 8260/7320/17 закрито через відсутність компетенційного спору між позивачем та ДФС України.

Верховний Суд також скасував ухвалу, якою закрито апеляційне провадження у справі за апеляційними скаргами Національного антикорупційного бюро України, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України.

Постанова набрала законної сили з дати її прийняття та оскарженню не підлягає.

Повний текст постанови буде виготовлений протягом п’яти днів.

З рішеннями у справі № 826/7320/17 можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – http://www.reyestr.court.gov.ua/.

Роман Насіров. Фото Daily



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.