​Справа за позовом до Мін’юсту щодо повноважень присвоювати кваліфікацію судового експерта - призначено наступне підготовче засідання

26 вересня відбулось підготовче засідання Окружного адміністративного суду міста Києва у справі щодо визнання протиправними окремих положень наказу Міністерства юстиції України №301/5 від 03.03.2015 «Про затвердження Положення про експертно-кваліфікаційні комісії та атестацію судових експертів», повідомляє прес-служба суду.


Відповідно до оскаржуваних положень, повноваження присвоювати та позбавляти кваліфікації судового експерта делеговано експертно-кваліфікаційним комісіям, які діють у науково-дослідних установах судових експертиз Мін’юсту. На думку позивача, міністерство, делегувавши вищезазначені повноваження ЕКК, порушило положення ЗУ «Про судову експертизу».

У ході підготовчого засідання суд залучив Київський науково-дослідний інститут судових експертиз в якості третьої особи на стороні відповідача – Міністерства юстиції України. З метою надання часу сторонам для ознайомлення з матеріалами справи суд відклав підготовче засідання до 17 жовтня 2019 року.

Фото oask.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.