​Оскарження нової редакції правопису - суд розглядає можливість об’єднання справ

28 жовтня 2019 року відбулось підготовче засідання у справі за позовом до Кабінету Міністрів України про оскарження нової редакції українського правопису. До суду звернулась мама школярки з проханням визнати протиправною та нечинною Постанову Кабінету Міністрів України №437 від 22 травня 2019 року «Питання українського правопису», повідомляє прес-служба суду.


На думку позивача, Уряд, ухвалюючи зміни до правопису, діяв поза межами своїх повноважень та не врахував реального стану розвитку української мови, що ускладнить вивчення мови та грамотне використання.

Судом оголошено про відкладення розгляду справи у порядку підготовчого провадження до 31 жовтня 2019 року у зв’язку з необхідністю вирішення клопотання позивача про об’єднання справ.

Нагадаємо, в провадженні суду перебуває ще одна справа щодо оскарження нової редакції українського правопису, позивачем у якій виступає ГО «Правова держава».

Фото oask.gov.ua



Коментарі

  +0 #1 Слава 29 окт. 2019 г., 18:22:56
Та нехай скасують нашу мову та й поготів! Ішь чєво удумалі, мову ані развівают! Ми йєйо нє учілі і учіть нє будєм, но нікто нє смєєт мєнять в нєй правіла - "рєальний працєс йєйо развітія" - начатий йєсчо такім знатоком правіл і мєстних нарєчій, как вєлікій Сталін, учітєль всєх учітєлєй!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.