​ВАКС дослідив усі письмові матеріали у справі екс-міністра інфраструктури, надані стороною обвинувачення

Сьогодні, 8 квітня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду завершила дослідження письмових доказів, наданих Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою, у кримінальному провадженні за обвинуваченням екс-міністра інфраструктури України. Усього їх було 29 томів, повідомляє «Судова влада України» з посиланням на прес-службу суду.


Під час сьогоднішнього засідання судді також розпочали дослідження електронних носіїв, на яких, за словами сторони обвинувачення, розміщена інформація, скопійована із телефонів підозрюваного та його родичів.

Аби дослідити такі матеріали, необхідне спеціальне програмне забезпечення. Для цього на судове засідання запросили спеціаліста із Національного антикорупційного бюро.

Утім, через великі обсяги інформації та вичерпаний час, судовий розгляд справи, а відтак і подальше дослідження електронних носіїв, перенесли.

Наступне засідання у справі відбудеться 14 квітня о 10:00 за адресою: проспект Перемоги, 41.

Нагадаємо, колишнього міністра інфраструктури України обвинувачують у недостовірному декларуванні, за статтею 366-1 Кримінального кодексу України.

Фото mtu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.