​Гонтарєва: Чи буде суд? Чи буде кара?

Гонтарєва – унікальний феномен. Девальвація національної грошової одиниці втричі, більш ніж півсотні банків, що збанкрутували (за наявності куратора від НБУ, що мав би вчасно просигналізувати), відтік депозитів, погіршення якості кредитних портфелів. Мільйони постраждалих вкладників, сотні мільярдів збитків.


Принципова лояльність до фінансових установ агресора, небажання навіть говорити про санкції, попри наявність у НБУ наданих парламентом повноважень щодо застосування важелів впливу до російських банків. Явні бізнес-зв’язки з російським олігархічним капіталом. Війна? Ні, не чули!

Звинувачення у розграбуванні активів банків під контролем кураторів та тимчасових адміністрацій, введених НБУ.

Звинувачення у попередніх гріхах, у відмиванні коштів, в тому числі у сумнівних операціях з активами попереднього президента.

Врешті, невідповідність формальним вимогам до голови НБУ – щодо наявності стажу, щодо відсутності плям на діловій репутації.

Розвал роботи Нацбанка, котрий, за усі роки незалежності, традиційно вважався однією з найбільш професійних та прозорих структур – окрім, хіба що, періоду януковича.

Мінімум половина Верховної Ради щиро і аполітично ненавидять Гонтарєву, ненависть буяє в самій президентській фракції, через зарозумілість і непередбачуваність. Для опозиційних фракцій її прізвище стало лайливим словом.

І – НІЧОГО.

Та якби Шокін, котрого так завзято цькувала громадськість, мав хоч десяту долю таких «заслуг», він би і дня не протримався на своїй посаді!

Якби котрийсь із прем’єрів натворив хоч половину того, що натворив Нацбанк при Гонтарєвій, то він би вилетів з посади за тиждень.

Але Гонтарєва – тримається.

Сподіваюся, вже останній тиждень.

Без професійного керівництва Нацбанком годі і мріяти про економічне відродження та державний суверенітет України. З Гонтарєвою не вітаються всередині країни – ні банкіри, ні урядовці, а доведені до відчаю вкладники прагнуть потриматися за її горло. Питання часу, поки її репутація стане відомою контрагентам у США та Європі – скоро з нею перестануть вітатися і на Заході.

Нам потрібна така ганьба?

Президенту потрібно робити кадрові рішення.

Парламенту, котрий, на превеликий жаль, не має прямого повноваження звільнити Гонтрєву, треба поставити чітку вимогу до Порошенка.

Вже на цьому тижні треба – відставка Гонтарєвої.

А далі – розслідування її діяльності. Сподіваюся, її дожене Феміда. Як не українська, так західна Феміда (привіт від Лазаренка, він теж думав, що всесильний і безкарний).

Головне, щоб у Росію не втекла.

Не можна зневажати українців.

Ігор Луценко, facebook.com

Фото зі сторінки Фейсбук Ігоря Луценко



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.