Віта Заверуха передала листа на волю
- Подробиці
- Опубліковано 15.11.2016 15:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1892
Лист Віти, написаний на побаченні, в неї температура до 38, з лікування - взяли кров з пальця:
«В Чому я винна?
Я винна багато в чому. Але точно не в тому, що пропонує прокуратура в матеріалах кримінального провадження, яке інкримінують проти мене. Сидіти в тюрмі важко. Особливо знаючи свою невинність. Так, я знаю, що рано чи пізно я стану вільною, я доведу свою правоту. Але я вже втратила більш, ніж півтора року свого життя.
За що мене карають?
В 17 років я пішла захищати Україну. Зараз під її іменем мене катують. Цікаво, якщо ВОНИ доб’ються свого, мене будуть ховати як воїна АТО, з почестями, чи як зека, десь зарити та забути?
Мені зараз 20 років. З 18 я сиджу в тюрмі. Я в тюрмі стала дорослою. В такому віці всі дівчата думають про те, що вдягнути на побачення, щоб сподобатися хлопцеві, а я - що одягнути, щоб не замерзнути в автозаку. За що це мені?
За те, що, коли в Києві, під час вбивства поліцейських, я мирно спала в батьків у Вінниці? Яких до того не бачила декілька місяців, так як весь час перебувала в АТО. За теракт, якого навіть не було?
Хочете вибачень? Я не буду просити пробачення в тому, чого не скоїла. Так, мені жаль тих людей, які загинули в наслідок цього злочину. І Моргана, і поліцейських. У них у всіх були сім’ї, життя. Я співчуваю їх рідним. Мені прикро за те, що я не можу повернути час назад. Але й вернути назад – щоб я вдіяла, не знаючи НІ ПРО ЩО? Так що, вибачте мене за те, що не знала. Вибачте за те, що намагалась відстояти свою позицію образою до Вас. У всіх нас здають нерви.
Бажаю всім волі. І, надіюсь, що ви допоможете здобути мені мою волю.
Віта Заверуха»
Опублікував Дмитро Біловчук, facebook.com
Віта Заверуха. Фото vlasno.info
Також з цієї категорії...

СБУ проводит обыски в компании...
25 нояб. 2016 г.

Фрегат «Сагайдачний» зламався одразу ж...
19 мая 2017 г.

Саакашвілі: путін закликав Порошенко припинити...
5 янв. 2018 г.
Набираючі популярність...

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
12 июл. 2025 г.
Останні новини
12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі