​Гонтарева втратила бездоганну ділову репутацію

Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбук депутат Узинської міської ради Дмитро Касьяненко: «15.11.16 на комітеті у Верховній Раді з питань фін. політики розглянуто моє депутатське звернення «про звільнення Гонтаревої В.О. з посади Голови НБУ у зв'язку з втратою ділової репутації».


Комітет ухвалив рішення звернутися до президента з відповідним зверненням про звільнення Гонтаревої», - написав Касьяненко.

У відповіді Дмитру Касьяненко Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності повідомив, що на його депутатське звернення стосовно звільнення з посади голови Нацбанку Валерії Гонтаревої Комітет 18 листопада розглянув питання «про оцінку діяльності голови Національного банку України Гонтаревої В.О.».

За підсумками розгляду цього питання Комітет ухвалив рішення звернутися до президента України з пропозицією про звільнення Гонтаревої В.О. з посади голови НБУ «у зв’язку з втратою бездоганної ділової репутації» і внести на розгляд Верховної Ради України подання про її звільнення.

Валерія Гонтарева. Фото kievvlast.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.