Захист Саакашвілі оскаржив у суді відмову ДМС у додатковому захисті
- Подробиці
- Опубліковано 02.11.2017 19:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1347

Про це повідомляється на сторінці Фейсбук Михайла Саакашвілі: «Захист Михайла Саакашвілі оскаржив в суді вчорашнє рішення ДМС в Київській області «Про відмову М.Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання особою, яка потребує додаткового захисту».
Це рішення міграційної служби є необґрунтованим і протиправним, у зв'язку з чим порушує права М.Саакашвілі на отримання в Україні додаткового захисту від можливої незаконної екстрадиції до Грузії за брехливими звинуваченнями, які не визнала жодна країна світу, в тому числі й Україна.

Сьогодні захисники Михайла Саакашвілі подали відповідний позов до адміністративного суду і будуть продовжувати домагатися справедливості та верховенства права», - йдеться в повідомленні.
Фото з відеоролика на Facebook
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.12.2025 08:07
Новорічний геополітичний солітар16.12.2025 09:23
Збито та подавлено 57 ворожих БпЛА16.12.2025 09:15
1150 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні 16 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі