​Чи може президент Порошенко подолати корупцію?

Петро Порошенко майже 20 років безперервно займає державні посади. Свою бізнес-імперію Порошенко збудував, займаючи найвищі керівні державні посади. Тобто походження своїх коштів він пояснює бізнесом, яким не міг займатися. Про це розповідається у відеоролику «Антикорупційного майдану».


Якщо ключова проблема України в зрощенні влади і бізнесу, проблема, яка є причиною тотальної корупції, то Порошенко і є уособленням цієї проблеми. Більше того, Порошенко не відмовився від бізнесу і на посаді президента, навпаки – продовжує збагачуватись, в тому числі і на війні – на бронекатерах і богданах, на банку і на «Рошен». За версією журналу «Новое время», статки президента воюючої країни зросли до 1 мільярда доларів.

З’являються сумніви, чи може людина, яка сформувала фантастичні капітали в Україні в умовах тотальної корупції, де влада використовувалась і продовжує використовуватися для збагачення, бути зацікавлена в подоланні корупції?

Звичайно – ні. Не може, навіть якби хотів, бо це пряма загроза системі, яка дозволила стати йому мільярдером. Він пов'язаний нею по руках і ногах. Тому він буде захищати і себе, і систему, бо йому є що втрачати.

Фото з відеоролика «Антикорупційний майдан»



Коментарі

  +0 #1 sertg 15 апр. 2018 г., 09:47:23
Как главный коррупционер может победить коррупцию? Бить самого себя по голове??))
  +0 #2 Анастасія 16 апр. 2018 г., 09:45:32
Порошенко й подолати корупцію? не смішіть мене! Він же сам її очолює!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.