Провладна партія під виглядом євроінтеграції проштовхує в парламенті свої закони

plener

 

Провладна партія «в довільному порядку» класифікує деякі законопроекти як євроінтеграційні і на основі цього робить гучні заяви, не роблячи нічого для євроінтеграції по суті. Про це заявив в інтерв'ю телеканалу ТВі у вівторок, 3 вересня, заступник голови партії «Батьківщина», народний депутат Андрій Пишний, повідомляють «Конфлікти і закони».


За його словами, звучать гучні політичні заяви провладних парламентарів щодо прагнення ухвалити «євроінтеграційні» закони. Проте в той же час «робиться все для того, щоб важливі для євроінтеграції України законопроекти не ухвалювалися».

До прикладу, законопроект про єдиний митний тариф має дуже спірне відношення до євроінтеграційного пакету. Тоді як вартий уваги законопроект про впровадження безвізового режиму з Європейським союзом, так само як і законопроект, який стосується корупційної політики, запропонований опозицією, - проігноровані.

Окрім того, як зазначив Андрій Пишний, провладна більшість також відмовляється розглядати законопроекти, спрямовані на реформування виборчого законодавства, як того вимагається згідно зі звітом ОБСЄ.

Андрій Пишний підкреслив, що, натомість, провладна фракція сьогодні оголосила про шість законопроектів, які вони вважають євроінтеграційними: «Жоден із названих законопроектів на входить до переліку вимог ЄС». Зокрема, це закон про внесення змін щодо виконання судових рішень, «який легалізує невиконання соціальних зобов'язань, навіть тих, які підтверджені судом», проект закону стосовно повноважень Рахункової палати, а також проект закону стосовно гарантій незалежності суддів, «який фактично підпорядковує судову систему президенту».

«Ні питання, пов'язані із політично вмотивованими вироками, ні з реальною антикорупційною боротьбою не було виключено до цього переліку», - наголосив депутат.

«Сьогодні Україна мала нагоду спостерігати, як відбуватиметься робота над законопроектами, на прикладі голосування законопроекту про єдиний митний тариф», - зазначив він.

Андрій Пишний також нагадав, що опозиція запропонувала створити спільну робочу групу з представників Кабміну, адміністрації президента та парламенту для підготовки «євроінтеграційних» законопроектів: «Ми сподіваємось, що провладна партія схаменеться і буде не лише заявляти про євроінтеграційний курс, а й почне на нього працювати».



Коментарі

  +3 #1 Дід Віталій 3 сент. 2013 г., 19:42:48
Жуліки і мародери ПРорвались до влади в Україні! Це страшні люди і готові на самі неймовірно жорстокі злочини проти народу України!!! Їх може зупинити лише аналогічна сила народного гніву. Адже всі уже бачать, куди ця нечисть веде наше суспільство: в неволю і до знищення української нації! Яка може бути Асоціація з цими нелюдами - европейці мають це знати і відповідно діяти. Адже самі ж признаються : «робиться все для того, щоб важливі для євроінтеграції України законопроекти не ухвалювалися»

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.