​Пленарне засідання Верховної Ради України 10 липня 2019 року

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив пленарне засідання. А.Парубій повідомив, що учора Президент України Володимир Зеленський оголосив про скасування традиційного військового параду до Дня незалежності України. Він сказав, що «прикро вражений таким рішенням: «Але чи буде парад, не їм вирішувати. Для патріотів України День Незалежності - головне свято. Адже за самостійність і державність віддавали своє життя багато поколінь українців. Тисячі наших сучасників - кращих синів і доньок України загинули за незалежність у новітній війні з імперською росією, яка триває вже п’ятий рік».


Голова Верховної Ради, щоб вшанувати безсмертний подвиг українських героїв, закликав усіх, хто боровся за волю України, учасників Революції Гідності, ветеранів російсько-української війни, волонтерів, військових 24 серпня вийти на Хрещатик і пройти парадом незалежності головною вулицею держави.

А.Парубій нагадав, що залишилося розглянути невелику кількість правок до проекту Виборчого кодексу і завтра, 11 липня об 11-ій годині народні депутати зможуть перейти до прийняття Виборчого кодексу з відкритими списками.

Він також нагадав, що це було зобов’язання усіх політичних партій і звернувся до усіх народних депутатів зі словами, що цей їхній обов’язок завтра бути на своєму робочому місці.

Головуючий нагадав, що завтра у порядку денному також проекти законів про заручників, про військових капеланів, про підтримку українських шахтарів, кадрові питання, якщо будуть рішення комітетів. За його словами, завтра буде фактично заключний день роботи Верховної Ради VIII скликання. Він закликав народних депутатів до відповідальності.

Голова Верховної Ради повідомив, що сьогодні Робоча група підготує остаточний перелік правок до проекту Виборчого кодексу, який буде завтра перед заключним голосуванням роздано народним депутатам. Він звернувся до парламентаріїв з проханням детально ознайомитися з ними перед тим, як голосувати.

Народні депутати виступили з оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями.

Головуючий надав слово голові підкомітету Комітету з питань правової політики та правосуддя Олександра Черненка, який доповідає правки до проекту Виборчого кодексу.

Народні депутати розпочали розгляд з 4150-ї правки.

До перерви парламентарії розглянули 4319 правок з 4568-и порівняльної таблиці проекту Виборчого кодексу.

У пленарному засіданні оголошено перерву на 30 хвилин.

Після закінчення перерви народні депутати продовжили розгляд правок до проекту Виборчого кодексу.

Голова підкомітету Комітету з питань правової політики та правосуддя Олександр Черненко після розгляду 4515-ї правки повідомив про закінчення розгляду правок до усіх книг проекту Виборчого кодексу, а правки, що залишилися розглянути, стосуються Перехідних положень.

Народні депутати на ранковому засіданні розглянули 4530 правок.

Розгляд правок до проекту Виборчого кодексу буде продовжена на пленарному засіданні у четвер.

Заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд закрила ранкове засідання.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.