Отец нанял «онлайн киллера», чтобы «убить» сына в онлайн-играх

online games

 
В Китае произошел доселе не встречавшийся прецедент. Отец, уставший от того, что его 23 летний сын нигде не работал и проводил все время в интернете, играя в онлайн игры, решил покончить с увлечением подростка.


Для этого он нанял за реальные деньги геймера, согласившегося убить аватары сына заказчика во всех онлайн-играх, в которых тот участвовал. Как заметил сам родитель, он уверен, что подобный поступок заставит сына задуматься.

Сын очень разозлился на отца, а на также «онлайн убийцу», но ничего не смог поделать, поскольку нанятый геймер оказался сильнее в играх 23 летнего любителя интернет пространства.

Как заметили психологи, они впервые столкнулись с подобным решением проблемы зависимости от интернет игр.

На данный момент отец с сыном помирились, и сын готов решать проблему своей зависимости от онлайн пространства, в котором раньше он проводил от 10 до 14 часов в сутки, сообщает bbc.co.uk.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.