Саміт G20 має засудити Путіна – Стефан Романів

stefan romaniv

 
«Присутність президента Росії Володимир Путіна на саміті G20 є «ляпасом» для сімей, які втратили своїх близьких у катастрофі малазійського боїнга, збитого російськими терористами. В цій катастрофі були убитими 298 осіб, у тому числі – 38 австралійських громадян».


Про це заявив Стефан Романів, голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців), очільник Австралійської Федерації Українських Організацій(АФУО), повідомили «Конфліктам і законам» в агенції «Українська інформаційна служба».

«Українська громада Австралії буде проводити масові антипутінсьі мітинги під час саміту. Уряду Еббота слід віддати належне за його жорстку позицію у зв’язку з трагедією літака та за спроби не допустити Путіна до саміту», – зазначив Стефан Романів.

«Враховуючи, що президент РФ проігнорував або познущався над всіма дипломатичними проханнями щодо засудження терористів, то саме саміт G20 є підходящим форумом, на якому треба притягти Путіна до відповідальності за свої дії», – сказав він.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 16 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.