В Азербайджані припинено мовлення телеканалу ANS через антитурецьке інтерв'ю з Фетуллахом Ґюленом
- Подробиці
- Опубліковано 19.07.2016 06:58
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1371
Національна Рада з телерадіомовлення Азербайджану (НРРТ) призупинила радіо- і телемовлення телекомпанії ANS, яка мала намір видати в ефір інтерв'ю з лідером терористичного угруповання FETÖ Фетуллахом Ґюленом. Про це повідомляє minval.az.
«Намір телеканалу ANS видати в ефір інтерв'ю з лідером терористичного угруповання Фетуллахом Ґюленом, незважаючи на те, що президент Ільхам Алієв засудив спробу перевороту в Туреччині і заявив про те, що азербайджанський народ знаходиться поруч з турецьким, є неприйнятним», - йдеться в заяві НРРТ.
НРРТ почав розгляд цього питання відносно телеканалу ANS за розпорядженням президента Алієва. У підсумку, НРРТ прийняв рішення про призупинення мовлення телеканалу з метою запобігання провокації, спрямованої на порушення стратегічного співробітництва відносин між Азербайджаном і Туреччиною і припинення пропаганди тероризму.
Рішення про призупинення мовлення згаданого телеканалу прийнято на підставі статті 11-ї Закону Азербайджанської Республіки «Про телерадіомовлення», згідно з якою правопорушенням вважається захист телерадіомовників відкритих закликів до насильницького повалення державного ладу, зазіхання на цілісність держави і безпеку країни, розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі, до організації масових заворушень і тероризму або при явному створенні умов для передачі таких закликів.
Крім того, НРРТ має намір винести на розгляд суду питання про незаконну мовну діяльності телеканалу ANS.
Слід зазначити, що кореспондент телеканалу ANS в США Ганіра Аташева розповсюдила анонс про підготовку інтерв'ю з Фетуллахом Ґюленом, який перебуває в США, після чого президент Алієв розпорядився розібратися з каналом.
Також з цієї категорії...

В Чехии, при заходе на...
22 нояб. 2012 г.

Разбился истребитель ВВС Франции «Мираж-2000»
5 июн. 2013 г.

В Москве готовятся напечатать 10...
28 авг. 2014 г.
Набираючі популярність...

Обухівський ТЦК підіграє аферистам, бо...
24 июн. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.

«Мешканці Криму продовжують зазнавати переслідувань...
18 июл. 2025 г.
Останні новини
19.07.2025 10:41
1120 москалів подохло минулої доби на українській землі18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі