Ірак застосує силу, якщо референдум про незалежність в КРАІ загострить ситуацію
- Подробиці
- Опубліковано 17.09.2017 10:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1547
Влада Іраку готова застосувати військову силу, якщо оголошений в КРАІ (Курдська регіональна адміністрація Іраку) референдум про незалежність призведе до сплеску насильства, заявив прем'єр-міністр Іраку Хайдар аль-Ібаді. «Якщо населенню Іраку буде загрожувати насильство, ми застосуємо військову силу», - сказав аль-Ібаді.
В інтерв'ю агентству Associated Press прем'єр назвав майбутній референдум небезпечною ескалацією, яка порушує територіальну цілісність Іраку, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
У разі порушення Конституції та територіальної цілісності Іраку, це буде оцінюватися як відкрита спроба порушення суверенітету країни і держав регіону, що призведе до ескалації напруженості, підкреслив аль-Ібаді.
Сьомого червня за підсумками консультацій з лідерами політичних партій глава КРАІ Масуд Барзані оголосив, що референдум про незалежність регіону призначений на 25 вересня.
Прем'єр-міністр Іраку Хайдар аль-Абаді раніше заявив, що «референдум суперечить Конституції Іраку, і його підсумки визнані не будуть».
Парламент Іраку виступив проти проведення референдуму про незалежність КРАІ.
Хайдар аль-Ібаді. Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Из окна своего кабинета Бенедикт...
24 февр. 2013 г.

Едвард Сноуден став фаворитом премії...
30 сент. 2013 г.

Командувач НАТО допускає, що рішення...
4 сент. 2014 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

За 12 тисяч доларів переправляв...
10 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі