​росія наклала вето на резолюцію РБ ООН по хімічній атаці в Сирії

Рада Безпеки ООН проголосувала за запропонованим США проектом резолюції про розслідування можливої хімічної атаки в Сирії. Резолюцію підтримали 12 країн-членів Ради безпеки, проти виступили Болівія і росія, Китай утримався, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Постпред рф при організації Василь Небензя заявив, що запропонований американцями механізм суперечить позиції москви.

Небензя пояснив, що за допомогою нової резолюції США «намагаються відродити спільний механізм розслідування, який« покрив себе ганьбою», винісши вирок суверенній державі - Сирії - без підтверджуючих даних».

У той же час, проект резолюції росії про роботу нового механізму з розслідування хіматак в Сирії не отримав в Раді Безпеки ООН необхідних 9 голосів на підтримку і не був прийнятий.

Як відомо, організація «Білі каски» повідомила, що в Думі в результаті хімічної атаки 7 квітня загинули 70 осіб.

Президент США Дональд Трамп пообіцяв рішучу відповідь на ймовірну хіматаку. 10 квітня стало відомо, що в Середземне море попрямує ударна група ВМС США.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.