Глава ОЗХЗ розповів про ситуацію в Сирії - Асад може приховувати частину свого хімарсенала
- Подробиці
- Опубліковано 28.05.2018 22:48
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1545
Зразки, зібрані експертами Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) в районах застосування хімзброї в Сирії, свідчать про наявність у режиму Башара Асада незаявленого арсеналу цієї зброї, заявив глава ОЗХЗ Ахмет Узумджу в ефірі телеканалу NBC News. За його словами, ОЗХЗ очікує від режиму Асада роз'яснень з цього приводу, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
«У Сирії застосовуються бочкові бомби, начинені хлористим газом. Також мають місце хіматаки з використанням отруйного газу зарин», - сказав Узумджу.
Глава ОЗХЗ не виключив можливості того, що режим Асада може зберігати хімічні компоненти, з яких виробляється хімзброя.
При цьому Узумджу підкреслив, що завдання ОЗХЗ - виявити факт застосування хімічної зброї, а не сил, що стоять за хіматаками.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

Суд вынесет приговор «московскому стрелку»
8 сент. 2013 г.

За добу від терористів в...
7 сент. 2016 г.

На півночі Сирії йдуть запеклі...
29 авг. 2019 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

За 12 тисяч доларів переправляв...
10 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі