​Прем'єр-міністр Ізраїлю Нетаньяху виступив на підтримку смертної кари

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху підтримав законопроект про застосування смертної кари по відношенню до палестинців, які вбили ізраїльтян. Згідно з місцевими ЗМІ, Нетаньяху повідомив партнерам по правлячій коаліції, що будь-яких перешкод на шляху розгляду скандального законопроекту в Кнесеті немає, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Прем'єр висловив здивування тим фактом, що документ з січня не виноситься на обговорення законодавчого органу. «Негативна реакція розвідслужб і генштабу не повинна бути перешкодою для законодавців», - підкреслив прем'єр.

У ході голосування 3 січня в підтримку скандального законопроекту в першому читанні проголосували 52 депутати, проти висловилися 49.

У Кнесеті планується провести ще два голосування щодо даного законопроекту.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Эта ночь тоже прошла для нас неспокойно. Враг продолжает беспокоить воздушное пространство Украины ракетно-«шахедными» атаками

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.