Мадуро підтвердив переговори Венесуели і США - вони мають секретний характер
- Подробиці
- Опубліковано 21.08.2019 14:16
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1692

Венесуельський уряд веде переговори з США, сказав президент Венесуели Ніколас Мадуро. «Підтверджую, що з мого дозволу упродовж кількох місяців підтримуються контакти з представниками уряду США», - сказав Мадуро. За його словами, переговори мають секретний характер, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
«Звичайно ж, ми знаходимося в контакті і будемо продовжувати переговори», - сказав Мадуро.
У той же час голова Національної конституційної асамблеї Венесуели Діосдадо Кабельо напередодні спростував інформацію про свої секретні консультації з представниками США.
Нагадаємо, колишній спікер Національних зборів Венесуели Хуан Гуайдо, який оголосив себе 23 січня «тимчасовим президентом» Боліваріанської Республіки, розмістив в Twitter трихвилинне відеозвернення, в якому закликав громадян і військових підтримати народну революцію.
На відео, розміщеному 30 квітня, Гуайдо знаходиться в оточенні групи військових у районі авіабази La Carlota поблизу Каракаса. У наступні години в Каракасі були перекриті дороги до низки військових об'єктів.
Тоді про повну підтримку Гуайдо і його прихильників оголосила адміністрація США.
У відповідь міністр оборони Венесуели Володимир Падріно Лопез заявив про вірність армії чинній влади і готовності запобігти спробі перевороту.
Ніколас Мадуро. Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
05.11.2025 09:37
Збито та подавлено 61 ворожий БпЛА05.11.2025 09:30
900 кацапів подохло минулої доби на українській землі04.11.2025 09:38
Збито та подавлено 92 цілі противника04.11.2025 09:31
840 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 4 листопада


Коментарі