​Автор «теорій змови», наближений до команди Трампа, домовляється з Мюллером про визнання своїх зв'язків з WikiLeaks

Джером Корсі, консервативний публіцист і автор «теорій змови», заявив, що веде переговори про можливе визнання себе винним з групою спецпрокуроора Роберта Мюллера. Мюллер розслідує втручання росії в американські вибори 2016 року.


Корсі довгий час працював з Роджером Стоуном, довіреною особою Дональда Трампа. Минулого тижня, в своїй програмі в YouTube, Корсі повідомив, що йому можуть бути пред'явлені звинувачення в наданні неправдивих свідчень, повідомляє «Голос Америки».

Інтерес слідчої групи викликають зв'язку Корсі з порталом WikiLeaks. Розвідслужби США раніше прийшли до висновку, що росія надавала WikiLeaks матеріали, які могли завдати шкоди кампанії Хілларі Клінтон, яка боролася за президентство.

Показання Корсі можуть дозволити слідству визначити: чи знали Стоун та інші співробітники Трампа про плани WikiLeaks?

Джером Корсі довгий час працював на сайт InfoWars, який регулярно публікував матеріали про «теорії змови». Він автор кількох книг, в яких атакував лідерів Демократичної партії, в їх числі - Джон Керрі і Барак Обама. Більшість висловлених Корсі звинувачень не були підтверджені фактами.

Джером Корсі. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.