​Конгрес США таки отримає документи слідства Роберта Мюллера щодо втручання росії у вибори 2016 року

Глава Комітету з розвідки Палати представників Конгресу США Адам Шифф заявив, що відкладе заходи щодо забезпечення виконання порядку денного після того, як Міністерство юстиції погодилося передати матеріали, пов'язані з розслідуванням російського втручання у вибори. Це рішення поклало край протистоянню між комітетом і Мін'юстом через контррозвідувальні матеріали, зібрані в ході розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера про російське втручання у вибори, повідомляє «Голос Америки».


«Міністерство юстиції цього тижня почне передавати комітету дванадцять категорій матеріалів, пов'язаних із контррозвідкою і діяльністю іноземної розвідки», – заявив у середу Шифф.

Законодавці-демократи наполягають на ознайомленні з повним обсягом зібраних слідством щодо втручання росії матеріалів попри те, що слідство дійшло висновку про відсутність доказів змови кампанії Трампа із росією на виборах 2016-го року.

Президент США Дональд Трамп назвав дії демократів спробою вплинути на вибори 2020-го року.

«Всі, включно зі мною, вважали, що оприлюднення доповіді Мюллера - робота над якою обійшлась у 40 мільйонів доларів, яка встановила, що не було ані змови з росією, ані спроб перешкодити правосуддю (радше злочинам інших) - було кінцем цієї справи. Але ж ні, Демократи хочуть продовжувати, щоб допомогти собі на виборах 2020-го року. Це погано для країни!» - твітував президент США.

Слідство Мюллера, насправді, не винесло рішення щодо того, чи у президента намагались перешкоджати правосуддю. Натомість, відповідного висновку дійшли у Мін'юстрі США, куди було передано висновки слідства Роберта Мюллера.

«Як я вже давно кажу, і як було доведено, ми маємо справу із полюванням на відьом, спрямованим проти Республіканської партії та мене особисто, а всі проблеми виникли через іншу сторону, а не нас!» - продовжив свою критику Демократичної партії президент США.

Команда Мюллера склала контррозвідувальні звіти, засновані на матеріалах про спроби росії вплинути на президентські вибори 2016 року, і передала їх ФБР та Мін'юсту.

Однак генпрокурор Барр не надав запитані матеріали у встановлений строк, після чого члени Комітету з розвідки проголосували за те, щоб звинуватити його в неповазі до Конгресу за відмову надати повний текст доповіді Мюллера.

Минулого тижня Шифф направив Барру лист, в якому заявив, що Мін'юст не виконав направлену комітетом повістку про надання документів та матеріалів, пов'язаних з розслідуванням Мюллера.

Він заявив, що на засіданні в середу комітет обговорить можливі заходи для примусового виконання порядку денного, якщо затребувані документи не будуть надані.

Представник Мін'юсту Стівен Бойд у листі до Шиффа у вівторок заявив, що відомство готове обговорити можливий план надання членам комітету доступу до додаткових матеріалів, якщо Шифф не стане висувати звинувачення в неповазі до Конгресу.

Адам Шифф. Фото зі сторінки ukrainian.voanews.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.